Vínny lístok
Máme to najlepšie víno pre každú príležitosť

Červené vína

Rosa 2018

Toto ušľachtilé červené víno vyšľachtila Ing. Dorota Pospíšilová, PhD už v roku 1961 (zapísané až v roku 2011) trojitým krížením odrôd Picpoul, Frankovka a Tramín červený. Vyznačuje sa veľmi výraznou vôňou a chuťou ruže. Má krásnu tmavočervenú farbu.

10€

DeRosa Cuveé 2019 

Cuveé z naších najatraktívnejších vín Rosa a Devín v sebe spája to najlepšie z oboch odrôd, arómu ruží s jemnosťou muškátového orecha v chuti. Prvýkrát v predaji od Januára 2020.  

9€

Ryšiak 2017

Živé víno vytvorené na základe starej svätojurskej receptúry, ktoré kombinuje tie najlepšie vlastnosti červených a bielych vín. V jeho chuti si každý nájde to svoje.

9€

Biele vína

Muller Thurgau 2019 

Víno jemnej muškátovo-ovocnej vône, stredne plnej, harmonickej a sviežej chuti. 

5€

Muller Thurgau 2018 

Víno pre milovníkov starších vín, ktoré dokazuje kvalitu tejto odrody.

5€

Veltlínske zelené 2019

Aromatické víno s vôňou domáceho ovocia, mandlí, tónmi lipového kvetu, špargle a hrášku s jemne pikantnou kyselinkou.

6€

Veltlínske zelené 2018

Ročným zrením tohto vína sa ešte zvýraznila aromatika.

6€

Devín 2018

Toto nádherné biele víno s výraznou vôňou muškátu bolo vypestované s láskou v novozaloženom vinohrade v Svätom Jure. Je to odroda, ktorá vznikla krížením Tramínu červeného s Veltlínskym červeno-bielym už v roku 1958. Ako vôbec prvú odrodu muštového hrozna na Slovensku ju zaregistrovali až v roku 1997. Hrozno bolo oberané po dosiahnutí cukornatosti 26,5° NM. Má vyšší obsah alkoholu, až 16%.

8€

Ružové vína a špeciality

Sem vložte podnadpis

Cuveé Rosé 2017

Toto víno s peknou vôňou ruže a ovocnou chuťou, pripomínajúcou zelené jabĺčko, vzniklo kupážou Cabernet Sauvignon, Frankovka modrá a Rosa.

5€


Hroznový mušt nepasterizovaný

Osviežujúci hroznový nealko nápoj, ktorý dodáva energiu, má ozdravné a afrodiziakálne účinky, je vyrobený podľa vlastnej receptúry bez cukru a pasterizovania. V chlade vydrží minimálne 1 rok.

5€